Obytný soubor na Musilech Zahradní čtvrť Zbraslav Zastřešení atria ČVUT Praha Průmyslové haly Hostivice Polyfunkční dům Dukelských hrdinů

Zkrácený Technický Dozor Stavebnika

Nabídka pro stavebníky RD, ale i developerských projektů

Nabízíme službu kontroly stavby v jednotlivých výstavbových fázích. Stavební firma tak bude vědět, že se jí podívá nezávislý subjekt na její činnost po dobu výstavby. Bude mít zdvižený prst nad sebou, tedy bude vnímat, že ji bude kontrolovat odborník v dané výstavbové fázi a ne nezkušený stavebník. Může se například jednat o vyzvanou kontrolu například pouze při založení, při dané rozestavěnosti hrubé stavby či rozvodů, nebo alespoň v konečné fázi při tzv. předpřejímce před převzetím stavby, tj. soupis vad a nedodělků (tzv. VaN), tak aby přejímka byla pak rychlá a s minimem VaN.

Doporučený zkrácený výkon TDS je v 7-mi uzlových výstavbových fázích.

Tato služba je kompromisem mezi běžný výkonem technického dozoru stavebníka, který kontroluje průběžně stavbu po celou dobu výstavby a mezi extrémem, kdy stavební firmu nikdo po tuto dobu nekontroluje. Pak se na tyto stavby dostáváme na posudky, které řeší, kde se stala chyba. Někdy je složité hledání, proč a kudy zatéká do suterénu, proč praskají podlahy, proč plesniví ostění či podkroví apod. Jedná se o opravdu kompromisní řešení v dozorování dodávky stavební firmou, který ale šetří finanční prostředky při samotné realizaci na úrovni kontroly kvality stavební dodávky, ale i po ní, již tím faktem, že je stavba odborně zdokumentována (fotografie, termovizní měření a jiné kontroly) v době relaizace.

O více informací pište na: svoboda@mirro.cz n. mobilní číslo: +420 602 306825

Kategorie

Aktuality

 

Kontaktní formulář

*povinný údaj

Ochrana proti spamu (CAPTCHA)
Potvrďte prosím, že nejste robot opsáním znaků z obrázku.

© 2007-2018 MIRRO s.r.o. | Všechna práva vyhrazena

| Mapa webu | Informace o webu | Statistika | RSS | CMS
Webdesign a hosting Nux s.r.o.


ISO